Доставка

Доставка в межах міста Києва та Київської області:

Доставка здійснюється з понеділка по суботу, до під’їзду або до входу.

Доставка замовлень виконується в часових інтервалах 10.00-14.00, 15.00-18.00 и 18.00-20.00

При оформленні замовлення до 15.00, доставка здійснюється на слідуючий день. При замовленні після 15.00 - товар буде доставлено через день в обраний діапазон часу.

Можливість підйому замовлення на певний поверх обговорюється з менеджером нашого магазину.

Мінімальна сумма замовлення складає 500 грн.

Безкоштовна доставка – при замовленні на суму від 1000 грн. При замовленні на суму менше 1000 грн, вартість доставки складає 50 грн.

Самовивіз. Ви можете забрати товар самостійно, в робочі дні з 16.00 до 16.45 за адресою: м. Київ, вул. Електротехнічна 47 (заїзд з перехрестя Закревського і Цвєтаєвої)

Доставка по всій території України

Доставка в інші регіони України здійснюється за допомогою транспортної компанії Нова Пошта. Оплата послуг транспортної компанії здійснюється за рахунок Замовника.

При замовленні на суму від 3000 грн. - доставка Новою Поштою - безкоштовно!</>

Розрахувати вартість послуг Нової Пошти можна перейшовши за посиланням (https://novaposhta.ua/delivery)

Оплата

Готівковий розрахунок:

Оплата здійснюється готівкою в гривнях кур’єру при отриманні замовлення. При цьому, Ви отримуєте касовий чек, який підтверджує факт оплати.

Безготівковий розрахунок:

Якщо Ви є юридичною особою і не маєте ліцензію для подальшого продажу, то Ви можете придбати алкоголь для власних потреб (привітання співробітників, корпоратив, зустріч Нового Року). Для цього Вам необхідно надіслати нам гарантійний лист, що підтверджує, що отриманий товар не буде використовуватися в комерційній цілях, а тільки для потреб підприємства. З формою листа Ви можете ознайомитися тут.

Для виставлення рахунку на оплату нам будуть необхідні ваші реєстраційні документи. З переліком Ви можете ознайомитися тут.

Доставка товару здійснюється на вказану Замовником адресу м.Київ після 100% оплати на протязі 1-2 робочих днів.

Якщо Ваша організація знаходиться не в м. Києві, можемо вислати Вам товар будь-яким зручним для Вас перевізником по Україні, послуги якого Ви оплачуєте самостійно.

Якщо ж Ви являєтесь торговою організацією, що має ліцензію для перепродажі даної продукції, то форму листа заповняти не потрібно.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text